Volkswagen
 

Møller Auto Pärnu

Moller Auto Pärnu OÜ
Välja 3, Pärnu 80010

Üldtelefon 447 6100
Faks 447 6101
E-post parnu@moller.ee
Arved arved.parnu@moller.ee
www.mollerauto.ee

Volkswagen autoabi 5347 0000

Møller Auto Pärnu lahtiolekuajad:

Uute autode salong, telefonid 447 6106; 447 6105

Kasutatud sõidukite müük, telefonid 447 6142

  • E-R  09.00-18.00
  • L 09.00-14.00
  • P suletud

Teenindus, telefonid 447 6109

  • E-R  08.30-18.00
  • L 09.00-14.00
  • P suletud

Varuosad, telefon  447 6109

  • E-R  08.30-18.00
  • L 09.00-14.00
  • P suletud

 

parnu@moller.ee
 Raido Lembit
juhataja
5343 4062
raido.lembit@moller.ee
  Anneli Aidla
kvaliteedi ja kliendisuhetejuht
447 6100
anneli.aidla@moller.ee
Kairi Tilsen
müügisekretär
447 6100
kairi.tilsen@moller.ee
 

Innar Lanno
automüügijuht
5344 4505
innar.lanno@moller.ee

Timo Andreson
automüügi konsultant
447 6140 / 511 8977 
timo.andreson@moller.ee

 

Lauri Lemmik
kasutatud autode müügikonsultant
447 6142 / 5668 4460
lauri.lemmik@moller.ee

Taavi Ansu 
teeninduse assistent/ varuosade müük/ hooldusaja broneerimine
447 6109
taavi.ansu@moller.ee

 

Avo Arus
hooldusnõunik
447 6109
avo.arus@moller.ee

 

Moreena Jaagus
hooldusnõunik
447 6109
moreena.jaagus@moller.ee

 

Janno Rebane
garantiimeister
447 6107 
janno.rebane@moller.ee

 

Kalmer Käärid
varuosade müügijuht/ keretööde meister
447 6103 / 5696 0143
kalmer.kaarid@moller.ee

 

 

Priit Hallast
järelteeniduse juhataja
447 6102 / 527 0009
priit.hallast@moller.ee